اعضاء هیئت مدیره

اعضای هیات مدیره

شرکت شرق رایا با توجه به نیاز بازار، نگاه ویژه ای به بخش نیروهای انسانی دارد و توانسته از متخصصان حوزه فن آوری اطلاعات و مدیریت در جهت پیش برد اهداف شرکت بهره مند شود.

عزت اله بصیری

عزت اله بصیری

رییس هیئت مدیره

عزت اله بصیری با تاسیس الگوریتم پویا در سال ۱۳۶۶ پا به عرصه صنعت نرم افزار گذاشت. او پس از پانزده سال در سال ۱۳۸۱ از الگوریتم پویا جدا شده و شرکت شرق رایا را تاسیس نمود. طی این سالها بصیری همیشه در راس هرم مدیریت بوده و هم اکنون نیز ریاست هیات مدیره بر عهده اوست. ویژگی بارز ایشان سخت کوشی و نگاه تحلیلی دقیق و جامع می باشد و در حال حاضر دیدگاهها و مشاوره های تحلیلی و عملیاتی خود را در حوزه های مختلف کاری شرکت در اختیار همراهان شرق رایا قرار می دهد. ایشان فارغ التحصیل دکتری حرفه ای از دانشگاه گیلان بوده و عضو انجمن مدیریت منابع سازمانی ایران (Iranian ERP Association)، عضو کمیسیون نرم افزار نظام صنفی رایانه ای خراسان و انجمن مدیران صنایع می باشد.

نسرین ظفر

نسرین ظفر

مدیرعامل

نسرین ظفر امیلی با مشارکت در تاسیس الگوریتم پویا فعالیت حرفه ای خود را در صنعت نرم افزار آغازید. در ادامه با تاسیس شرق رایا در سال ۱۳۸۱ به عنوان مدیرعامل و مدیر پروژه های تحت ویندوز شرکت فعالیت خود را ادامه داد. در حال حاضر او تحلیل گر ارشد شرکت بوده و تیم فنی شرکت از تجربه مدیریتی و تحلیل ایشان بهره می برد. ایشان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و عضو نظام صنفی رایانه ای و انجمن خدمات فنی مهندسی خراسان می باشد.

مهدی روحانی

مهدی روحانی

جانشین مدیرعامل

مهدی روحانی نژاد فعالیت حرفه ای خود را با مشارکت در پروژه های نرم افزاری شرکت قطعات اتومبیل ایران در سال ۱۳۸۲ آغازید. سپس در سال ۸۶ به شرق رایا پیوست و فعالیت خود را به عنوان مدیر پروژه محصولات وب تا سال ۸۸ ادامه داد. او در حال حاضر جانشین مدیرعامل می باشد. ایشان فارغ التحصیل دکتری هوش مصنوعی از دانشگاه ملی مالزی است و عضو مجامع علمی و پژوهشی مانند IEEE، انجمن بین المللی فازی (BISC)، انجمن بین المللی منطق در بستر وب معنایی (RuleML Community) می باشد. او تحصیلات خود را در زمینه وب معنایی، داده های حجیم و منطق انجام داده است و به عنوان دانشجوی برتر موفق به اخذ بورسیه تحقیقاتی از موسسه تکنولوژی تحقیقات ژاپن شده است.

مریم بهرامفر

مریم بهرامفر

مدیر فنی سازمان

مریم بهرامفر فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۱ همزمان با تاسیس شرق رایا آغاز نموده است. او در ابتدا در حوزه محصولات تحت ویندوز رایا و به عنوان برنامه نویس و تحلیلگر و سپس مدیر پروژه فعالیت کرد. سپس در سال ۱۳۸۶ همزمان با شروع تولید محصولات تحت وب رایا به عنوان مدیر پروژه های تحت وب رایا فعالیت خود را ادامه داد. ایشان هم اکنون مدیر فنی سازمان و همچنین مدیر پروژه های تحت وب رایا می باشد. بهرامفر سخت کوش، پیگیر و علاقمند به تکنولوژیهای نرم افزاری بوده و طی سالهای حیات شرق رایا یکی از نیروهای پیش برنده سازمان به حساب آمده است. ایشان فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار از دانشگاه اصفهان بوده و عضو انجمن صنفی رایانه ای خراسان می باشد.